Na Miarę

Online Marketing
Skrojony na Miarę

We wszystkim co robimy kwestionujemy istniejące modele i koncepcje. Nasze wielowymiarowe i zintegrowane działania osiągają efekt synergii przynosząc zwielokrotnione zyski. Robimy kompleksowe kampanie online dostarczając klientów do Twojego biznesu.

Analityka Internetowa

Zmierzmy wszystko co jest możliwe i poznajmy czego potrzebują Twoi potencjalni klienci. Sprawdźmy przepływ użytkowników  w obrębie Twojej witryny, co ich interesuje, gdzie i dlaczego klikają aż wreszcie czy i dlaczego kupują Twoje produkty i usługi lub nie. Skonfigurujemy dla Ciebie pełne środowisko analityczne i przygotujemy analizy pod kampanie sprzedażowe.

Analityka
Performance_540x360

Traffic, Lead & Sales Generation

Poprzez wielokanałowe źródła dostarczymy Tobie najbardziej wartościowy ruch a następnie wydzielimy najbardziej wartościowych użytkowników. Po dokładnej analizie i optymalizacji pozyskiwanego ruchu i stron docelowych zamienimy pozyskanych użytkowników w Twoich klientów.

Monetaryzacja i LTV Management

Korzystając z zaawansowanych technik retargetingowych docieramy do klientów sprawiając, że ponawiają oni zakupy stając się fanami marki i Twoimi podstawowymi klientami. Dodatkowo tworzymy trwałe relacje i pomagamy Tobie zarządzać klientami oraz ich wartością w całym cyklu życia.

Marketing-Automation_540x360

Wybrani Klienci

Co nas wyróżnia?

Sprawdź co możemy zrobić dla Twojego biznesu!

GP_small
qualified_small
certified_small

Gotowy na współpracę? Napisz!

.myStyling { color: black; background: #ecf0f1 !important; }